O nás


Miloš

vystudoval ČVUT fakultu stavební se zaměřením na budovy a prostředí. Zpracováním žádostí o dotace se začal zabývat ještě při škole v roce 2010 nejprve jako zaměstnanec, o rok později jako živnostník. Má za sebou tedy mnoho zkušeností, je certifikovým energetickým specialistou. Obsluhuje především zákazníky v Ústeckém kraji.

zelená úsporám


Matěj

vystudoval stejně jako Miloš ČVUT fakultu stavební se zaměřením na budovy a prostředí. Ve své profesní kariéře vystřídal více oborů – pozemní stavebnictví (výstavba residenčních a halových objektů z pozice přípravy staveb) – navrhování tepelných čerpadel – návrh a realizace inteligentních budov z pozice projektového managera. Od konce roku 2020 s Milošem zpracovává energetické výpočty a dotace na tepelná čerpadla a zateplení.

zelená úsporám


"Projekty zpracováváme poctivě tak, abychom si za každou zakázkou mohli stát. Během výpočtů zateplení a výměny zdrojů vidíme množství uspořené energie a potažmo i peněz našich klientů. Proto nám práce připadá smysluplná a v dlouhodobém horizontu velmi přínosná.
Pokud při zakázce narazíme na problém, dáme Vám o něm v průběhu vědět a navrhneme možnosti řešení, které společně probereme."